FS50DS0830-H13.3-R24
MFR.Part #
FS50DS0830-H13.3-R24
Description
-20℃~+50℃ 10% 13.3mm 3W 450Hz 50mm 8Ω 96dB Electromagnetic - Speakers ROHS