FS4020NB0410-H6.6-R01
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS4020NB0410-H6.6-R01
Description
-30℃~+65℃ 10% 20mm 2W 40mm 4Ω 6.6mm 820Hz Electromagnetic - Speakers ROHS