FMB12A24
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FMB12A24
JLCPCB Part #
C2690500
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 12mm 18V~26V 2.7kHz 24V 30mA 85dB 9.5mm Electromagnetic Through-hole 插件,D=12mm Buzzers ROHS