FS74GS08100-H17.9-R01
MFR.Part #
FS74GS08100-H17.9-R01
Description
-20℃~+75℃ 1.7kHz 10% 10W 17.9mm 1700Hz~20kHz 8Ω 95.8dB Electromagnetic - Speakers ROHS