2RF800L-8
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
2RF800L-8
JLCPCB Part #
C6423740
Package
Plugin,D8xL6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 1.5pF 2 20kA 6mm 800V 8mm ±20% Plugin,D8xL6mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS