SMAJ58A-AAF
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMAJ58A-AAF
JLCPCB Part #
C49363358
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 4.3A 58V 5uA 74.1V 93.6V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS