BZT52C22 WN
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C22 WN
JLCPCB Part #
C5119702
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@15.4V 20.8V~23.3V 22V 250Ω 500mW 55Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS