FRQ1206F68R0TS
MFR.Part #
FRQ1206F68R0TS
JLCPCB Part #
C49010138
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS