FRC0805J131TSD
MFR.Part #
FRC0805J131TSD
JLCPCB Part #
C2930240
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130Ω 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS