FRC0805F3831TS
MFR.Part #
FRC0805F3831TS
JLCPCB Part #
C2933428
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.83kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS