FRC2010F71R5TS
MFR.Part #
FRC2010F71R5TS
JLCPCB Part #
C3013312
Description
-55℃~+155℃ 200V 71.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS