FRR0603F4701TS
MFR.Part #
FRR0603F4701TS
JLCPCB Part #
C51048199
Package
0603
Description
100mW 4.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS