FRC1206F1R07TS
MFR.Part #
FRC1206F1R07TS
JLCPCB Part #
C5126012
Description
-55℃~+155℃ 1.07Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS