FRC1206F4702TS
MFR.Part #
FRC1206F4702TS
JLCPCB Part #
C2933708
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS