FRL2512JR082TS
MFR.Part #
FRL2512JR082TS
JLCPCB Part #
C3000670
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS