FRC0805J3R9TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0805J3R9TS
JLCPCB Part #
C2930269
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS