FRL1812FR820TS
MFR.Part #
FRL1812FR820TS
JLCPCB Part #
C5159749
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS