FRC1206F17R4TS
MFR.Part #
FRC1206F17R4TS
JLCPCB Part #
C2933612
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS