FRS2512J222 TS
MFR.Part #
FRS2512J222 TS
JLCPCB Part #
C5713477
Description
1W 2.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS