FRC1206J240 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC1206J240 TS
JLCPCB Part #
C2907461
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS