FRC1210F4702TS
MFR.Part #
FRC1210F4702TS
JLCPCB Part #
C49196906
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS