FRC0603F1303TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0603F1303TS
JLCPCB Part #
C2906991
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS