FRC1206F8R45TS
MFR.Part #
FRC1206F8R45TS
JLCPCB Part #
C3013264
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS