FRL2512JR220TS
MFR.Part #
FRL2512JR220TS
JLCPCB Part #
C2934374
Description
-55℃~+155℃ 1W 220mΩ 500V Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS