RB551V-30
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
RB551V-30
JLCPCB Part #
C717043
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 100uA@20V 30V 470mV@500mA 500mA 5A SOD-323 Schottky Diodes ROHS