SMF160CA
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
SMF160CA
JLCPCB Part #
C266757
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 160V 178V 200W@10/1000us 259V 5uA 800mA Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS