GXNR8040S680MT
Extended
Manufacturer
FAUKU
MFR.Part #
GXNR8040S680MT
JLCPCB Part #
C52196478
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 1.45A 196mΩ 68uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS