GCM3225-301-2P-T
MFR.Part #
GCM3225-301-2P-T
JLCPCB Part #
C53100319
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 2 230mΩ 2A 300Ω@100MHz 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS