GCM9070-222-2P-T
MFR.Part #
GCM9070-222-2P-T
JLCPCB Part #
C53100738
Package
SMD-4P,9x7mm
Description
-30℃~+100℃ 10MΩ 2 2.2kΩ@100MHz 2.5A 50V 65mΩ SMD-4P,9x7mm Common Mode Filters ROHS