FC-SE2920-100M
MFR.Part #
FC-SE2920-100M
JLCPCB Part #
C47361076
Package
SMD-3P,28x19.7mm
Description
10uH 2.5mΩ 33A 38A Flat-wire wound inductor ±20% SMD-3P,28x19.7mm Power Inductors ROHS