FCH1350-100M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH1350-100M
JLCPCB Part #
C22367867
Package
SMD,13.7x12.8mm
Description
10uH 13A 16mΩ 9A Molded Inductor ±20% SMD,13.7x12.8mm Power Inductors ROHS