FCH5030-150M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH5030-150M
JLCPCB Part #
C20415530
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
15uH 189mΩ 2.5A 3A Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS