FCH1040-680M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH1040-680M
JLCPCB Part #
C20415548
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
2.9A 213mΩ 3.5A 68uH Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS