FC-SLF0905-202YL
MFR.Part #
FC-SLF0905-202YL
JLCPCB Part #
C5116081
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+125℃ 2 2mH 450mΩ 500V 50V 600mA 9.2kΩ@1MHz SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS