FCH1040-100M
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FCH1040-100M
JLCPCB Part #
C20415545
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
10uH 31mΩ 7.2A 9A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS