E065N9P5CL1
MFR.Part #
E065N9P5CL1
JLCPCB Part #
C29781170
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 14nC@10V 15pF 2.5V 290pF 60W 62A 65V 825pF 9.5mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS