E100N010HL1
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E100N010HL1
JLCPCB Part #
C29781179
Package
PDFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.52nF 100V 103pF 10mΩ@10V 30nC@10V 3V@250uA 52W 54A 835pF N-Channel PDFN5x6-8 MOSFETs ROHS