E18P100KC
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E18P100KC
JLCPCB Part #
C29781157
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.3pF@50V 100V 110mΩ@10V 18A 2.11nF@50V 2.5V@250uA 35nC@10V 36.7W P-Channel TO-252 MOSFETs ROHS