TR1206D340KP0525
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206D340KP0525
JLCPCB Part #
C150020
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 340kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS