HR1206F430KP05Z
MFR.Part #
HR1206F430KP05Z
JLCPCB Part #
C175505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS