QR0603J0R00P05Z
MFR.Part #
QR0603J0R00P05Z
JLCPCB Part #
C176152
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS