TR0603D4K87P0525Z
MFR.Part #
TR0603D4K87P0525Z
JLCPCB Part #
C149958
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS