CR1812J560KE04Z
MFR.Part #
CR1812J560KE04Z
JLCPCB Part #
C174906
Description
-55℃~+155℃ 200V 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS