CR1206FR030P05Z
MFR.Part #
CR1206FR030P05Z
JLCPCB Part #
C245439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS