MA251220FR015FZ
MFR.Part #
MA251220FR015FZ
JLCPCB Part #
C252666
Description
15mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS