TR0402B100RQ1050Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR0402B100RQ1050Z
JLCPCB Part #
C332259
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS