CR2010F91R0E04Z
MFR.Part #
CR2010F91R0E04Z
JLCPCB Part #
C175003
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS