CR1210J2M20P05Z
MFR.Part #
CR1210J2M20P05Z
JLCPCB Part #
C149765
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS