TP0603B49K9P0510Z
MFR.Part #
TP0603B49K9P0510Z
JLCPCB Part #
C5184152
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS