CR2010JR013E04Z
MFR.Part #
CR2010JR013E04Z
JLCPCB Part #
C165362
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS